dLACZEGO

wolę rysować namacalne fizyczne obrazy niż używać komputera? Czemu wolę miec coś zapisanego na papierze, zeszycie, notesie, marginesie notatek niż wprowadzone do telefonu czy komputera? Ponieważ elektronika jest zawodna. Tak, jestem lekko nadpobudliwa. Nie zawsze trafiam w klawisze czy przyciski.Staram się nie używać kreatywnie żadnej z funkcji w programach bo mają tendencję to zawierszania swojej działalności. Ciągle tracę dane. Opowiadania, rysunki. Właśnie przez dwie godziny tworzyłam stronę komisku w formie nieco bardziej cyfrowej. Poprawiałam po sobie z użyciem tabletu. I, co gorsza, byłam z siebie zadowolona. Kolory, pomysły, filtry, 7 poziomów, poprawki. Starczyłoby jeszcze 5 minut i….

Wszystko poszło się jebać. za przeproszeniem. Co to znaczy, że jak fanatyk muszę co pięć minut zapisać dane, bo inaczej program się zawiesi i cała moja praca pójdzie do diabła? Czemu należy robić po pięć kopii wszystkich danych, bo gdyby sprzęt przestał działać to już tego nie odzyskam? Jaki jest sen wrzucania tego na clouda, jeśli oni też mogą mieć spięcie?

To mnie tak boli. Tak wewnętrznie całkowicie demotywuje. No bo po co ja w ogóle coś robię, skoro szansa, że to co jest DOBRE i tak się nie zapisze. Tak jak moja praca na semestr, co obniżyło mi znacznie ocenę za rok z przedmiotu. Jak moje opowiadania, które rzeczywiściedo czegoś się nadawały i były CAŁE? Jak moja strona komiksu?

To chyba znak od wszechświata, że powinnam sobie darować aktywność artystyczną i zająć się czymś, z czego nie czerpię żadnej przyjemności, ale zostaje namacalnie gdzieś w biurokratycznych papierach.

Hasło złośliwośćrzeczy martwych do mnie nie przemawia bo to wymówka. Chyba sobie daruję okiełznanie tabletu. Skoro i tak nic mi z tego, co dobre,  fizycznie nie zostaje.

Reklamy
Poprzedni wpis
Następny wpis
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: