Erazm z Rotterdamu, Tales z Miletu, Sedes z Bakielitu

Ta da da da. Sesja.

Egzaminów niewiele, jeden ciężki. Reszta – da się żyć. Byleby się zacząć uczyć. A mi tylko sen i zen w głowie. Albo poza nią. Gdzieś w powietrzu. Czyjeś problemy, mój Erazmus. Cisza i chaos.

Jeśli chodzi o sesję, to jeszcze ten filmik mnie rozbawił.

***

Ostatnio medytacja definitywnie acz dość wolno eliminuje myśli. Lubię po prostu siedzieć i patrzeć dookoła. Słuchać muzyki, aby jej słuchać. Malować żeby malować. Dlatego nieco pomilczę.

**

***

*

**

***

*

Wydałam w ciągu tego miesiąca tyle ile przez ostatni semestr. Na książki, ubrania i komiksy. Teraz zastanawiam się, co też namalować na tych koszulkach, które dorwałam na wyprzedażach w ilościach dużych. Muszę nieco odświeżyć szafę. Co prawda taniej by było kupić maszynę do szycia i pozwężać nieco ciuszki. Ale moja mama ciągle mędzi – po co szyć, skoro można kupić. No to chodzę jak chodzę. Nie żebym się sobie zupełnie nie podobała. Ale minimalne zmiany kroju by się przydały. Kosmetyczne. Bez maszyny ani rusz.

***

**

Hasło tytułowe się wzięło z tego, że na tych koszulkach planuję coś wymalować. Najlepiej krótkie chwytliwe hasło. Poszukiwania niewiele dały na razie.

**8

*

**

*

****

*

Recenzja komiksów wkrótce.

*

NA moimm chomiku przechowuję książkę po angielsku o homoseksualiźmie w renesansowej Florencji. Jakby ktoś miał ochotę, częstujcie się.

CHOMIK NIKI

****

*

***

*

Dodałam pierwszą stronę komiksu. Smacznego. Krytyka mile widziana.

 

 

Reklamy
Poprzedni wpis
Dodaj komentarz

1 komentarz

  1. thriravet

     /  Styczeń 17, 2011

    Tytuł posta genialny! A notka… pierwszy filmik rozbawił mnie 🙂 Te małe chwile radości w tym strasznym chwilowo odmęcie 🙂 No i powodzenia w rewolucji szafowej. Wiem, że nie lubisz, ale czasem można znaleźć sklepy z niesamowitymi, nietuzinkowymi rzeczami… I mam nadzieję, że jakoś się „ogarniasz” (takie modne słówko)

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: